LEKTOŘI

David Blaha, Dis.

Vystudoval jsem Pražskou konzervatoř se zaměřením na klasický/operní zpěv a v současnosti studuji na FTVS UK obor Trenér. Možná si říkáte "Klasický zpěv, opera a skejt?" ano, přesně tak. Obojí mě moc baví a věnuji se tomu. Aktuálně studuji fakultu tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. 

Narodil jsem se 20. května roku 1994 v Praze a na skateboardu jsem začal jezdit v roce 2010, tedy ve svých zhruba 16 letech. Již od začátku mě skateboarding totálně pohltil a uchvátil.  Kromě skateboardu jsem se věnoval i longboardu a slalomu, kde jsem poznal, co to znamená opravdová rychlost. 
Skateboarding pro mě znamená svobodu, volnost. Při výuce mě nejvíce těší, když vidím, že děti mají ze skateboardu opravdu radost, postupně se zlepšují a objevují jeho nekonečné možnosti.  

Vedu individuální lekce, pravidelné kurzy a prázdninové kurzy Školy skejtu. 

           David Blaha a jeho výstup na TEDxPragueED 2018

 
Herbert Schiller

Vystudoval jsem uměleckořemeslnou školu oboru umělecký kovář, nástavbové maturitní studium a rok pomaturitního jazykového studia úspěšně zakončen Cambridge Zkouškami úrovně C1. Aktuálně studuji na Vyšší odborné škole pedagogické a sociální. Ve škole skejtu pracuji již přes tři roky, moc mě to baví a naplňuje. Ve svém volném čase jezdím na skejtu, žongluji, dělám hudbu, cvičím a jsem s přáteli. 

herbert-skolaskejtu Vladimír "Bleschák" Blecha 

Ahoj jmenuju se Vláďa Blecha je mi 38 let a vedu kurzy pro děti v Kolíně. Když sem se v mládí rozhodoval co budu dál dělat skateboarding byl jasná volba. Na prkně jezdím přes 20 let a je to moje celoživotní láska. 

 bleschak-skolaskejtu