LEKTOŘI

DAVID BLAHA "Dí Bí" - zakladatel a ředitel Školy skejtu

Narodil jsem se 20. května roku 1994 v Praze a na skateboardu jsem začal jezdit v roce 2010, tedy ve svých zhruba 16 letech. Již od začátku mě skateboarding totálně pohltil a uchvátil.  Kromě skateboardu jsem se věnoval i longboardu a slalomu, kde jsem poznal, co to znamená opravdová rychlost. Svůj první závod si pamatuji velmi dobře - odehrál se v roce 2012 v kobyliské Oratoři. Zde jsem se umístil na 1. místě jak v kategorii longboard slalom tak v kategorii hippie jump. V roce 2015 jsem vyhrál závody v Kolíně a od roku 2016 jsem sponzorovaný značkou Bojkot skateboards. Důležitější než závody a výhry pro mě však byl a je samotný skateboarding.

Vystudoval jsem Pražskou konzervatoř se zaměřením na klasický/operní zpěv a v současnosti se věnuji studiu na FTVS UK obor Trenér. 

Skateboarding pro mě znamená svobodu, volnost. Při výuce mě nejvíce těší, když vidím, že děti mají ze skateboardu opravdu radost, postupně se zlepšují a objevují jeho nekonečné možnosti. 

 

 

 

HERBERT SCHILLER

Jmenuji se Herbert Schiller, s dětmi pracuji už okolí tří let a hrozně mě to baví a naplňuje. Ve svém volném čase jezdím na skejtu, žongluji, dělám hudbu, cvičím a jsem s přáteli. Vystudoval jsem uměleckořemeslnou školu oboru umělecký kovář, nástavbové maturitní studium a rok pomaturitního jazykového studia úspěšně zakončen Cambridge Zkouškami úrovně C1. Začal jsem na Longboardu, downhilly, takže rychlost a mě baví nejvíce.

herbert-skolaskejtu VLADIMÍR BLECHA "Bleschák"

 

Ahoj jmenuju se Vláďa Blecha je mi 38 let a sem z Kolína. Když sem se v mládí rozhodoval co budu dál dělat skateboarding byl jasná volba. Na prkně jezdím přes 20 let a je to moje celoživotní láska. 

 bleschak-skolaskejtu