Kód: 45/6 45/11 45/7 45/12 45/8 45/13 45/9 45/14 45/10 45/15 Zvolte variantu

Individuální lekce v Praze

27 hodnocení
490 Kč 490 Kč 980 Kč 980 Kč 1 450 Kč 1 450 Kč 1 900 Kč 1 900 Kč 2 350 Kč 2 350 Kč od 490 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Počet hodin
Dárkový poukaz?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pro velký zájem momentálně nelze individuální lekce objednat.
Individuální lekce skateboardingu pro jednotlivce je nejlepší způsob, jak se na skejtu posunout o pořádný krok vpřed během krátké doby. Lekce jsou určeny těm, kdo chtějí osobní přístup, který zaručuje výlučnou pozornost lektora. LEKCE V KOLÍNĚ JSOU (z důvodu rekonstrukce mostu) AŽ DO ODVOLÁNÍ ZASTAVENY.

Kategorie: KURZY

Chcete mít lektora pouze pro sebe? 

Naše individuální lekce jsou určeny jak pro děti tak i dospělé (začátečníky i pokročilé). Počet lekcí si zvolíte sami. Zapůjčení skejtu je po předchozí domluvě možné zcela ZDARMA. Koupit si můžete 1 - 5 individuálních hodin. Při koupi vícero hodin se snižuje celková cena. 

Chcete darovat individuální lekci jako dárek k narozeninám či jiné příležitosti? Není problém! 

V tom případě můžete využít našeho poukazu. Poukaz vám po uhrazení platby zašleme na Váš email. 

Kde individuální lekce probíhají? 

V Praze nejčastěji učíme v kryté minirampě v Braníku, kde je teplo a můžeme jezdit za jakéhokoliv počasí. Proto budeme rádi, když lekce proběhne tam. Po předchozí domluvě však za vámi můžeme dojet kamkoliv do skateparku v Praze a jejím širším okolí. 


Po objednání vámi vybraného počtu individuálních lekcí a jejich uhrazení vám zašleme fakturu, která slouží jako doklad o uhrazení. Přesný čas a místo výuky si následně domluvíme přes email či telefonicky. 


Individuální lekce lze čerpat do 365 dnů od jejich zakoupení. 

Těšíme se na Vás! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení