Kód: 74

VÝLETY

15 hodnocení
890 Kč
Skladem
Celodenní výlet se bude konat v SOBOTU 3.6.2023. Pojedeme do skateparku ZbraslavOběd pro každého účastníka v ceně výletu! 


Sraz: 9:00 u Skateparku Braník
Návrat: 15:30 u Skateparku Braník
V ceně: Oběd pro každého účastníka, instruktoři a doprovodný program
S sebou: chrániče, helmu, pití, sváču, skateboard, průkazku s fotkou/občanku - NA MHD!
 
Vaše děti jsou přihlášené až po objednání a zaplacení výletu. Odhlásit z výletu se lze nejpozději 72h před odjezdem. Při provedení objednávky výlet rovnou zaplaťte, aby jste měli jisté místo. Počet přihlášených je omezen na 16 účastníků. Pokud vám výlet nejde objednat, tak je zaplněn. Můžete se však přihlásit jako náhradníci přes email: skolaskejtu@gmail.com
 
V případě špatného počasí (deště) se výlet NERUŠÍ. Pro děti máme připravený program (zahrnující skateboarding). 
Kategorie: KURZY

Videonahrávky a fotografie

Provedením objednávky rodiče souhlasí s pořizováním fotografií a videonahrávek, na nichž mohou být zachyceny jejich děti a souhlasí s jejich následným užitím společností Škola skejtu pro její propagační a reklamní účely, tj. zejména jejich umístění na webové stránky, sociální sítě a použití v jejích reklamních či výukových materiálech. Souhlasí se zpracováním osobních údajů podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 pro účely Školy skejtu, s.r.o. IČO: 081 95 111, Nad Hercovkou 420/24, Praha 8 (skola-skejtu.cz)